Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

-808Dni -21Godzin -20Minut -33Sekund

 

 

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Cisco poszerzyło portfolio specjalizacji w ramach swojego globalnego programu partnerskiego, wprowadzono sześć nowych specjalizacji.

Mariusz Laurisz
Mariusz Laurisz
Z branżą nowych technologii związany od ponad dwóch dekad. Od czterech lat Redaktor Naczelny oraz Wydawca magazynu IT Reseller Polska.

Powiązane

Cisco poszerzyło portfolio specjalizacji w ramach swojego globalnego programu partnerskiego. Program jest stale rozwijany tak, aby zwiększyć możliwości dla partnerów, uelastycznić wymagania dotyczące certyfikacji oraz podkreślić znaczenie doświadczenia w pracy z wieloma architekturami. Sześć nowych specjalizacji zwiększy możliwości rynkowe partnerów w obszarach, w których Cisco przeprowadza inwestycje i wprowadza innowacje, w odpowiedzi na najważniejsze potrzeby klientów.

Nowe specjalizacje mają podkreślić umiejętności partnerów firmy w zakresie najbardziej pożądanych rozwiązań na rynku. Wykorzystanie doświadczenia w różnorodnych architekturach pozwala na pokonanie największych wyzwań stojących przed klientami w dzisiejszym hybrydowym świecie pracy, m.in. zachowania równowagi między bezpieczeństwem a komfortem pracowników czy dostarczaniu usług, bez względu na miejsce pracy. Specjalizacje, dostosowane do ogromnych możliwości rynkowych, mają na celu ochronę i optymalizację inwestycji partnerskich w Cisco, więcej możliwości wyróżnienia się na tle konkurencji oraz uznają innowacyjność zrodzoną ze współpracy pomiędzy Cisco i jej partnerami.

 

“Specjalizacja jest najważniejszym kryterium wyboru partnera dla 74 procent klientów” – powiedział Anurag Agrawal, Chief Global Analyst, Techaisle. “W ten prosty sposób Cisco ułatwia klientom określenie partnerów, z którymi warto współpracować”.

 

Partnerzy, którzy uzyskają specjalizację, są tym samym wyróżniani i nagradzani za jakość rozwiązań dostarczanych klientom. Wymagania są związane z kompetencjami i doświadczeniem, co pozwala partnerom skorzystać na dotychczasowych inwestycjach w programy Cisco. Sześć nowych specjalizacji dodanych do programu partnerskiego Cisco obejmuje:

Full-stack Observability (FSO) podkreśla doświadczenie partnerów Cisco w:

 • centralizacji i korelacji analiz wydajności aplikacji w całym stosie IT, w tym integracji z AppDynamics, ThousandEyes, Intersight i Secure Application.
 • ustalaniu priorytetów działań mających na celu dostarczenie najlepszego customer experience, zwiększenie przychodów i przyspieszenie transformacji cyfrowej organizacji.

Hybrid Work from Office:

 • Wyróżnia partnerów Cisco, którzy są najlepsi w zakresie transformacji modeli pracy w siedzibie firmy i poza nią, dzięki rozwiązaniom umożliwiającym bezpieczną pracę hybrydową w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Secure Access Service Edge (SASE):

 • Podkreśla zdolność partnerów Cisco w zakresie bezpiecznej aktywacji rozwiązań użytkowników, urządzeń i aplikacji typu software-as-a-service (SaaS) bez zwiększania złożoności lub obniżania wydajności dla użytkownika końcowego.

Hybrid Cloud Computing

 • Oznacza partnerów Cisco, którzy zapewniają klientom proste, bezpieczne rozwiązania związane z hybrydową chmurą obliczeniową – w dowolnym miejscu, z którego podłącza się pracownik.

Hybrid Cloud Networking

 • Wyróżnia partnerów, którzy bezpiecznie i efektywnie łączą oraz zarządzają danymi, obciążeniami czy aplikacjami klientów w centrach danych.

Hybrid Cloud Software

 • Wskazuje na doświadczenie partnera w zarządzaniu złożonością operacyjną, pomagając klientom usprawnić i ujednolicić operacje IT za pomocą bezpiecznego oprogramowania do zarządzania chmurą hybrydową.

 

Powyższe profesje należą do jednej z czterech kategorii specjalizacji dla wykwalifikowanych partnerów Cisco, prezentujące klientom ich wiedzę specjalistyczną, w tym:

 1. Architecture: demonstrują głęboką wiedzę produktową w określonych obszarach technologicznych.
 2. Solution: pokazują, że partner wyróżnia się w dostarczaniu klientom wartości za pomocą rozwiązań Cisco, w tym projektów obejmujących różne architektury wśród klientów.
 3. Cisco Powered Service: wskazują na biegłość partnera w dostarczaniu usług zarządzanych oraz ofert typu as-a-service.
 4. Business: skupiają się na horyzontalnych praktykach biznesowych, które są niezbędne do wspierania celów biznesowych klientów.

 

“Nowe specjalizacje są dostosowane do typów rozwiązań i wiedzy, których wymagają klienci. Pokazują im, że współpracują z najlepszymi w branży” – powiedział Marc Surplus, wiceprezes globalnej organizacji partnerskiej Cisco. “Zaprojektowaliśmy specjalizacje rozwiązań, aby uzupełnić wcześniejsze inwestycje partnerów w Cisco i wykorzystać ich obecną wiedzę, dzięki czemu partnerzy mogą wyróżnić się na rynku”.

 

LG TechSeminar 2022: “Jesteśmy w stanie wesprzeć każdy projekt, na każdym etapie”- podkreślił Robert Buława, ID Sales Directorem w LG Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Newsletter

Social media

Najpopularniejsze

Feardemic rozbudowuje portfolio gier, liczy na poszerzenie grona odbiorców.

Feardemic - spółka-córka Bloober Team i wydawca gier z gatunku horror - poszerza swoje portfolio wydawnicze, aby trafić do większej grupy odbiorców, poinformował CEO...

Warszawski Instytut Bankowości/Związek Banków Polskich: 86% Polaków czuje się bezpiecznie, korzystając...

Liderem w obszarze cyberbezpieczeństwa są banki (54%), wyprzedzając tym samym firmy technologiczne (31%) oraz wojsko i policję (30%), wynika z badania "Postawy Polaków wobec...

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, które ma zajmować się wyłącznie problemami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa, poinformował premier Mateusz Morawiecki. Planowane są zmiany ustawy o...

Biuro Informacji Kredytowej: Wartość pożyczek od firm pożyczkowych wzrosła o 119,9%...

Firmy pożyczkowe udzieliły w czerwcu finansowania na kwotę 661 mln zł (wzrost o 119,9% r/r), wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK). Średnia wartość...

Huawei podczas International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju ogłosił rozpoczęcie sprzedaży...

Huawei rusza ze sprzedażą na chińskim rynku pierwszego samochodu z technologią Huawei na pokładzie. Od środy 21 kwietnia, elektryczny samochód SERES SF5 będzie dostępny...

Najnowsze

Apple naprawdę chce, abyś używał fizycznego klucza bezpieczeństwa dla Apple ID

Apple ogłosiło nowe funkcje mające na celu poprawę ochrony cyberbezpieczeństwa dla swoich klientów, zarówno konsumentów, jak i firm, w tym Security Keys, możliwość korzystania...

Wietnam: wielomiliardowe dodatkowe inwestycje planowane przez LG i Samsunga

Jak poinformował we wtorek wietnamski rząd, południowokoreańscy giganci branży elektronicznej, Samsung i LG, planują zainwestować miliardy dolarów w Wietnamie. Informacje te pojawiły się po...

Microsoft Teams w końcu będzie dużo łatwiejszy w użyciu na iPadzie...

Platforma wideokonferencyjna ujawniła, że pracuje nad wprowadzeniem trybu Picture in Picture dla użytkowników iPhone'a i iPada, umożliwiając im wyświetlanie wielu okien jednocześnie na ich...

Lenovo Polska podczas uroczystej gali Lenovo Top Partners Awards 2022, w...

7 grudnia, w eleganckich przestrzeniach warszawskiego Nobu Hotel, Lenovo, największy producent komputerów na świecie, nagrodził swoich czołowych partnerów w Polsce charakterystycznymi, czerwonymi „jedynkami”.  Szkolne skojarzenia...

SK hynix opracowuje najszybszą na świecie serwerową pamięć DRAM

Południowokoreański producent układów scalonych SK hynix ogłosił w czwartek, że opracował najszybszy na świecie moduł pamięci serwerowej. Nowy produkt, DDR5 Multiplexer Combined Ranks Dual In-line...