Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

-808Dni -20Godzin -24Minut -23Sekund

 

 

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Commvault podczas swojego flagowego wydarzenia “Connections: Innovate with Confidence” – ogłosił pierwszych zdobywców nagród Customer Innovation Awards.

Mariusz Laurisz
Mariusz Laurisz
Z branżą nowych technologii związany od ponad dwóch dekad. Od czterech lat Redaktor Naczelny oraz Wydawca magazynu IT Reseller Polska.

Powiązane

Commvault, globalny lider w dziedzinie zarządzania danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS, ogłosił podczas swojego globalnego flagowego wydarzenia – Connections: Innovate with Confidence – pierwszych zdobywców nagród Customer Innovation Awards.

 

Niezależnie od pojawiających się wyzwań przedstawiciele branży IT są gotowi wprowadzać innowacje i nieustanie poszukują nowych możliwości – powiedział Sanjay Mirchandani, prezes i dyrektor zarządzający Commvault. Nigdy nie byli bardziej potrzebni niż dziś, dlatego mam przyjemność zaprezentować pierwszych zdobywców nagród Customer Innovation Awards, którzy każdego dnia wnoszą wartość dla swoich organizacji.

 

W uznaniu tego faktu i ogromnej wiedzy, jaką Commvault uzyskała dzięki tym organizacjom, spółka wyłoniła zwycięzców na podstawie ich wyjątkowej innowacyjności we wdrażaniu oferowanych przez Commvault rozwiązań w obszarze danych w następujących trzech kategoriach:

 • Transformacja cyfrowa – Penn State Health.
 • Automatyzacja danych – Uniwersytet RWTH Aachen.
 • Ład korporacyjny i zgodność z przepisami – Tata Consultancy Services.

Przy okazji wręczenia nagród, spółka Commvault zaprosiła też przedstawicieli American Pacific Mortgage, Oral Roberts University, CHS Inc. oraz Swinerton Inc., którzy podczas wydarzenia wzięli udział w panelach dyskusyjnych i podzielili się swoimi przemyśleniami. Omawiając kluczowe znaczenie rozwiązania Metallic w ramach świadczonych przez Commvault inteligentnych usług zarządzania danymi w całej infrastrukturze wykorzystywanej przez organizację.

 

Misją American Pacific Mortgage jest pomoc w realizacji marzenia, jakim jest posiadanie domu. Jako że nasza branża cechuje się ogromną cyklicznością, potrzebujemy technologii, która da nam pewność, że nasze ogromne zbiory danych będą bezpieczne i łatwo dostępne. Przeszliśmy na rozwiązanie Metallic, aby zarządzać danymi tak szybko jak naszą działalnością. Przywrócenie plików z danymi zajmowało nam dwa dni, a dziś zajmuje mniej niż pięć minut. Rozwiązanie Metallic w odpowiednim momencie pozwoliło nam podjąć kluczowe decyzje, aby pomóc właścicielom nieruchomości, z którymi współpracujemy, w realizacji ich celów. – powiedziała Michele Buschman, dyrektor ds. systemów informatycznych w American Pacific Mortgage.

 

Zdobywcy nagród za innowacje

Penn State Health to zatrudniająca 17,5 tys. pracowników sieć szpitali, która wykorzystuje rozwiązania spółki Commvault nie tylko w celu zapewnienia możliwości przeprowadzania ratujących życie operacji, ale także aby zapewnić zgodność z przepisami, zarządzać dokumentacją oraz chronić poufne dane pacjentów, co ułatwia temu podmiotowi leczniczemu prowadzenie działalności.

 

Podczas realizacji projektu cały zespół dawał z siebie wszystko. Ten wspaniały sukces odnieśliśmy dzięki wybranemu rozwiązaniu, technologii i profesjonalnemu wsparciu podczas jego wdrażania – powiedział Cory Heikel, starszy inżynier ds. systemów w Penn State Health.

 

Centrum Informatyczne Uniwersytetu RWTH Aachen zarządza wszystkimi operacjami informatycznymi tej uczelni oraz większej grupy instytucji akademickich korzystających z rozwiązań Spółki Commvault w tym regionie Niemiec. Znaczne inwestycje w najnowocześniejsze technologie na potrzeby studentów i naukowców pociągają za sobą konieczność zapewnienia lepszej ochrony i odzyskiwania danych w przypadku kluczowych projektów badawczych.

 

Dzięki Commvault znaleźliśmy produkt, spełniający wszystkie nasze wymagania, a także firmę rozumiejącą specyficzne potrzeby naszego środowiska i sposób, w jaki należy je zaspokajać – powiedział Thomas Eifert, dyrektor ds. technologii Uniwersytetu RWTH Aachen.

 

Spółka Tata Consultancy Services, która działa w 55 krajach i ma ponad 50 spółek zależnych na całym świecie, odgrywa kluczowe znaczenie w obszarze transformacji informatycznej i biznesowej swoich klientów. Przepisy związane z zarządzaniem danymi osobowymi i ich wykorzystywaniem nieustannie się zmieniają, a ich znaczenie nigdy nie było tak istotne jak dziś. Innowacyjność jest immanentną cechą spółki Tata, która zapewnia swoim klientom możliwość kontynuacji strategicznej działalności.

 

Rozbudowana oferta firmy Commvault sprawia, że możemy pomagać naszym globalnym klientom w ich cyfrowej transformacji, począwszy od masowej i bezproblemowej migracji starszych centrów danych do nowoczesnego środowiska obejmującego kilka chmur, a skończywszy na codziennym zabezpieczaniu punktów kontaktu z użytkownikiem końcowym i archiwizacji poczty elektronicznej – powiedział Deepak Pawar, dyrektor Działu IT, Centrum Danych i Usług Platformowych w Chmurze oraz Usług Infrastrukturalnych w Tata Consultancy Services.

 

Trójka zwycięzców została wyłoniona po analizie nominacji zgłoszonych przez Commvault klientów z całego świata. Firma gratuluje pozostałym – pochodzącym z różnych krajów – sześciu finalistom, którzy zdecydowali się na wykorzystanie nowatorskiego podejścia do zarządzania danymi w chmurze, aby unowocześnić swoją działalność przy wsparciu spółki Commvault:

 • Penn State Health (USA),
 • Yoox-Net-a-Porter Group (Włochy),
 • Diagnostyka S.A. (Polska),
 • Uniwersytet RWTH Aachen (Niemcy),
 • Arvest Bank (USA),
 • Bank Islam Malaysia Berhad (Malezja),
 • University of Melbourne (Australia),
 • Tata Consultancy Services Ltd (Indie),
 • Baptist Medical Center (USA).

 

IT RESELLER nr. 347/2021 „Jeszcze wiele możemy zrobić dla rozwoju cyfryzacji, szczególnie w regionie CEE” – podkreśla Chris Papaphotis z firmy Microsoft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Newsletter

Social media

Najpopularniejsze

Feardemic rozbudowuje portfolio gier, liczy na poszerzenie grona odbiorców.

Feardemic - spółka-córka Bloober Team i wydawca gier z gatunku horror - poszerza swoje portfolio wydawnicze, aby trafić do większej grupy odbiorców, poinformował CEO...

Warszawski Instytut Bankowości/Związek Banków Polskich: 86% Polaków czuje się bezpiecznie, korzystając...

Liderem w obszarze cyberbezpieczeństwa są banki (54%), wyprzedzając tym samym firmy technologiczne (31%) oraz wojsko i policję (30%), wynika z badania "Postawy Polaków wobec...

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, które ma zajmować się wyłącznie problemami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa, poinformował premier Mateusz Morawiecki. Planowane są zmiany ustawy o...

Biuro Informacji Kredytowej: Wartość pożyczek od firm pożyczkowych wzrosła o 119,9%...

Firmy pożyczkowe udzieliły w czerwcu finansowania na kwotę 661 mln zł (wzrost o 119,9% r/r), wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK). Średnia wartość...

Huawei podczas International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju ogłosił rozpoczęcie sprzedaży...

Huawei rusza ze sprzedażą na chińskim rynku pierwszego samochodu z technologią Huawei na pokładzie. Od środy 21 kwietnia, elektryczny samochód SERES SF5 będzie dostępny...

Najnowsze

Apple naprawdę chce, abyś używał fizycznego klucza bezpieczeństwa dla Apple ID

Apple ogłosiło nowe funkcje mające na celu poprawę ochrony cyberbezpieczeństwa dla swoich klientów, zarówno konsumentów, jak i firm, w tym Security Keys, możliwość korzystania...

Wietnam: wielomiliardowe dodatkowe inwestycje planowane przez LG i Samsunga

Jak poinformował we wtorek wietnamski rząd, południowokoreańscy giganci branży elektronicznej, Samsung i LG, planują zainwestować miliardy dolarów w Wietnamie. Informacje te pojawiły się po...

Microsoft Teams w końcu będzie dużo łatwiejszy w użyciu na iPadzie...

Platforma wideokonferencyjna ujawniła, że pracuje nad wprowadzeniem trybu Picture in Picture dla użytkowników iPhone'a i iPada, umożliwiając im wyświetlanie wielu okien jednocześnie na ich...

Lenovo Polska podczas uroczystej gali Lenovo Top Partners Awards 2022, w...

7 grudnia, w eleganckich przestrzeniach warszawskiego Nobu Hotel, Lenovo, największy producent komputerów na świecie, nagrodził swoich czołowych partnerów w Polsce charakterystycznymi, czerwonymi „jedynkami”.  Szkolne skojarzenia...

SK hynix opracowuje najszybszą na świecie serwerową pamięć DRAM

Południowokoreański producent układów scalonych SK hynix ogłosił w czwartek, że opracował najszybszy na świecie moduł pamięci serwerowej. Nowy produkt, DDR5 Multiplexer Combined Ranks Dual In-line...