Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

-312Dni -15Godzin -7Minut -55Sekund

 

 

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Dell Technologies Partner Awards 2021 – wydarzenie partnerskie Dell swoistym podsumowaniem ostatniego roku. Kto wyróżniał się spośród partnerów amerykańskiej firmy?

Krzysztof Bogacki
Krzysztof Bogacki
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Powiązane

Dell Technologies, jak co roku, nagrodziło swoich najlepszych partnerów w Polsce. Tym razem jednak, zamiast spotkania na żywo, musieliśmy zadowolić się kolejnym eventem online. 

 

W czasach pandemii trudno jest zorganizować podobne wydarzenia. Ograniczenia i względy bezpieczeństwa nie ułatwiają pracy przy podobnych realizacjach, tym bardziej należy docenić wszelką pomysłowość w realizacji eventów. Dell postawił na mieszankę form – z jednej strony z elementami prawdziwej gali, z Dariuszem Okrasą w roli prowadzącego (z której to roli wybrnął zresztą znakomicie), z drugiej strony jednakże wydarzenie nabrało nietypowego, bo kulinarnego charakteru. Do studia zaproszono bowiem Olę Nguyen, znaną z programu Master Chef, ale też licznych recenzji kulinarnych i bogatego profilu kulinarnego na Instagramie. W trakcie wydarzenia dekorowała tort w dość mocno fantazyjny sposób. Przy okazji dowiedziałem się, że granaty najlepiej obierać pod wodą.

 

 

Sama forma przyznawania nagród też była nietypowa. Nominowane firmy otrzymały przed wydarzeniem skrzynki z zamkiem szyfrowym. Szyfr był podawany na wizji, ale jedynie jedna skrzynka na każdą kategorię zawierała nagrodę, Chociaż sama nominacja to już właściwie wyróżnienie ocierające się o nagrodę.

 

Kategorie i nagrodzeni na Dell Technologies Partner Awards 2021:

Partner of the year – Ta kategoria obejmuje największych partnerów w roku budżetowym, którzy w zeszłym roku rozwinęli się w portfolio  produktów firmy Dell.

Comtegra S.A. – nagrodę odebrał prezes zarządu, Piotr Jelski

 

 

Excellence in new business developement – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy o wyjątkowej zdolności do pozyskiwania nowych klientów. To firmy, których motorem wzrostu jest nieustanna akwizycja.

One System SP. Z O.O. – nagrodę odebrał CEO firmy Maciej Kałużyński (chociaż właściwie, to wraz z dość szerokim zespołem, wspólnie)

 

 

Excellence in Cloud Servies Sales – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy o najszerszym portfolio usług cloud’owych opartych na rozwiązaniach DT i największej sprzedaży tychże usług.

Netia S.A. – nagrodę odebrał Dyrektor Sprzedaży B2B ds. ICT, Rafał Bakałarz.

 

 

Excellence in  Client Solutions Sales – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy, którzy wykazali się największą dynamiką wzrostu sprzedaży rozwiązań klienckich dla biznesu.

Intaris Sp. Z O.O. – nagrodę odebrał wiceprezes zarządu, Paweł Krakowiak

 

 

Excellence in Infrastructure Solutions Sales – Nominację w tej kategorii otrzymali partnerzy, którzy wykazali się największą dynamiką wzrostu sprzedaży rozwiązań Enterprise w skład których wchodzą storage+, serwery oraz VMware.

Advatech Sp Z O.O. – nagrodę odebrał Dyrektor Rozwoju, Marketingu i HR, Norbert Tokłowicz

 

 

Excellence in Innovation – Nominowani w tej kategorii partnerzy bazując na portfolio DT stworzyli własne innowacyjne i efektywne narzędzia, usługi lub kampanie pozyskiwania, sprzedaży i wsparcia klientów.

IT Punkt Sp Z O.O. – nagrodę odebrał CEO firmy, Łukasz Szulik

 

Excellence in Social Impact – tą nagrodą Dell docenił tych partnerów, którzy najlepiej wpisali się w cele Dell Technologies 2030 Social Impact Goals.

NTI Polska – nagrodę odebrał Sebastian Snopkiewicz, CEO firmy

 

Distributor of the year: Client Solutions – Nominowani w tej kategorii to dystrybutorzy o największej wartości sprzedaży rozwiązań klienckich, wykazujący trwały i stabilny wzrost obrotów realizowanych przez liczną grupę resellerów.

ALSO Polska Sp Z O.O. – nagrodę odebrała CCO firmy, Hanna Osetek-Pasquet

 

 

Distributor of the year: Infrastructure Solutions – Nominowani w tej kategorii to dystrybutorzy o największej wartości sprzedaży rozwiązań Enterprise (storage, backup, serwery) którzy dzięki wartości dodanej osiągają wzrost obrotów realizowanych poprzez partnerów i integratorów.

Arrow ECS SP. Z O.O. – nagrodę odebrał Sales Director, Marcin Reczyński

 

Excellence in Consumer Sales – Nominowani w tej kategorii to retailerzy osiągający najwyższe wyniki sprzedaży produktów konsumenckich Dell w roku obrotowym 21, mocno wspierający widoczności marki Dell na polskim rynku detalicznym.

X-kom Sp. Z O.O. – nagrodę odebrał Kamil Langner, Commercial Director w popularniej firmie handlowej.

 

Excellence in Services – W tej kategorii Dell Technologies docenia i nagradza partnerów, którzy najbardziej przyspieszyli sprzedaż usług w swoim kraju

NET-O-LOGY SP. Z O.O. – nagrodę odebrał Prezes Zarządu, Wojciech Muras

 

Personal Achievement – Nominowani w tej kategorii to osoby zajmujące się sprzedażą i promocją rozwiązań Dell, które przede wszystkim przyczyniają się do rozwoju biznesu Dell Technologies – mają olbrzymi wkład w wygranie wielu projektów, jak również pozyskiwanie nowych klientów dla DT.

Nagrodę w tej kategorii otrzymał Piotr Zneykus z TechData

 

Rising Star – Nominowane w tej kategorii firmy to nowi partnerzy DT, którzy w ubiegłym roku mocno zainwestowali w partnerstwo, co przełożyło się na trzycyfrowe wzrostu wyników sprzedaży i pozyskanie nowych klientów dla DT.

Nagrodę w tej kategorii otrzymała firma Prodata SP Z O.O.. Statuetkę odebrał Witold Małecki, Prezes Zarządu firmy (jak widać na zdjęciu – wraz ze swoim zespołem).

 

Excellence in Marketing – Nominowani w tej kategorii to partnerzy, którzy bardzo efektywnie wykorzystali zasoby Dell Technologies w obszarze marketingu, ale także wdrożyli kreatywne i skuteczne kampanie marketingowe.

Nagrodę otrzymała firma Intratel. W imieniu firmy odebrał statuetkę CEO firmy Dariusz Daniluk.

 

Nagrodzonym oczywiście gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na rynku.

 

Google I/O 2021: Premiera Androida 12 – póki co wersji beta. Nowy wygląd systemu przynosi znaczące zmiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Newsletter

Social media

Najpopularniejsze

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, które ma zajmować się wyłącznie problemami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa, poinformował premier Mateusz Morawiecki. Planowane są zmiany ustawy o...

Biuro Informacji Kredytowej: Wartość pożyczek od firm pożyczkowych wzrosła o 119,9%...

Firmy pożyczkowe udzieliły w czerwcu finansowania na kwotę 661 mln zł (wzrost o 119,9% r/r), wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK). Średnia wartość...

Huawei podczas International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju ogłosił rozpoczęcie sprzedaży...

Huawei rusza ze sprzedażą na chińskim rynku pierwszego samochodu z technologią Huawei na pokładzie. Od środy 21 kwietnia, elektryczny samochód SERES SF5 będzie dostępny...

MSI, wiodący na świecie producent najwyższej klasy sprzętu gamingowego, w zaledwie...

Firma MSI, wiodący na świecie producent najwyższej klasy sprzętu gamingowego, ma przyjemność ogłosić, że w zaledwie trzy lata osiągnęła rekordowy wynik 3 milionów sprzedanych...

Ericsson: Transformacja cyfrowa 5G zasili polską gospodarkę nawet 17 mld euro.

W Polsce 90% populacji i 58% terytorium znajdzie się w zasięgu 5G w 2023 roku, według raportu Analysys Mason, zrealizowanego we współpracy z Ericsson...

Najnowsze

Polska po raz pierwszy w historii w pierwszej trójce państw pod...

W drugim kwartale 2021 r. łączna liczba ataków DDoS zmniejszyła się o 38,8% w porównaniu z analogicznym okresem 2020 r. oraz o 6,5% w...

Wyścig ku dekarbonizacji wśród producentów samochodów trwa w najlepsze. Od czego...

Komisja Europejska przedstawiła nowe cele emisyjne. Zgodnie z pakietem Fit for 55, od 2035 roku będzie obowiązywać zakaz sprzedaży nowych aut spalinowych. Wyścig ku...

GFT Poland, we współpracy z Google Cloud, opracowało program rocznych studiów...

W ciągu najbliższego roku 26 proc. polskich firm planuje wdrożyć rozwiązania chmurowe, jak wynika z raportu Transformacja cyfrowa firm 2020, opracowanego przez EY. Równocześnie,...

Motoryzacja po drodze z chmurą. Jeden z największych autoryzowanych dealerów samochodów...

Największy autoryzowany dealer samochodów w woj. lubuskim został pionierem cyfryzacji w swojej branży w zakresie wykorzystania technologii chmurowej oraz zastosowania rozwiązania Azure Virtual Desktop....

Capgemini rekrutuje w Warszawie i rozwija innowacyjną linię biznesową – Capgemini...

Capgemini poszukuje ekspertów od nowych technologii, w związku z tym na warszawskim rynku pojawiają się dodatkowe miejsca pracy i możliwości dla specjalistów, którzy chcą...