Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

-1170Dni -16Godzin -24Minut -1Sekund

 

 

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

HP Inc odpowiada na stale zmieniające się i rosnące potrzeby MŚP, wprowadzając nowy pakiet rozwiązań w zakresie druku.

Mariusz Laurisz
Mariusz Laurisz
Z branżą nowych technologii związany od ponad dwóch dekad. Od czterech lat Redaktor Naczelny oraz Wydawca magazynu IT Reseller Polska.

Powiązane

Liczba przedsiębiorców i małych firm wchodzących na rynek w ciągu ostatniego roku znacząco wzrosła. Według U.S. Census Bureau, w 2021 roku zarejestrowano 5,4 miliona nowych firm, co oznacza wzrost o 23% w stosunku do roku poprzedniego. Chcąc zachować konkurencyjność, właściciele wykorzystują nowe rozwiązania, modele pracy i technologie.

HP Inc odpowiada na stale zmieniające się i rosnące potrzeby MŚP, wprowadzając nowy pakiet rozwiązań w zakresie druku, który ma pomóc właścicielom małych firm zmaksymalizować wydajność i dalej rozwijać swoją działalność.

Od teraz, wykorzystując pojedyncze konto Instant Ink, firmy automatycznie otrzymają materiały eksploatacyjne (atrament lub toner) dla wielu urządzeń, które mogą znajdować się w różnych pomieszczeniach, a nawet biurach. W połączeniu z zaawansowanymi funkcjami nowych drukarek z serii LaserJet Pro z HP+ (HP LaserJet Pro 4000 oraz HP LaserJet Pro 3000), subskrypcja Instant Ink może pomóc przedsiębiorcom zaoszczędzić czas i pieniądze, a co więcej ułatwia recykling wkładów oraz wspiera ochronę lasów na całym świecie.

 

Właściciele małych i średnich firm często zarządzają każdym aspektem swojej działalności i choć drukowanie jest dla wielu z nich niezbędne w codziennej pracy, chcą, aby proces – od konfiguracji drukarki po zamawianie materiałów eksploatacyjnych i monitorowanie potencjalnych zagrożeń – był bezproblemowy – komentuje Michał Chęcielewski, Home Printing Solution Category Manager, HP Inc Polska. HP Instant Ink dla firm i nowe drukarki z serii LaserJet Pro z HP+, to intuicyjny system druku wymagający minimalnego zarządzania, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą poświęcić czas i energię na rozwój swoich firm.

 

W odpowiedzi na potrzeby małych firm

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Morning Consult, dla ponad 80 procent małych firm drukowanie jest niezbędne do prowadzenia działalności. Jednocześnie 55 procent twierdzi, że nie ma czasu na zarządzanie tą technologią.

Jak tłumaczy jeden z ankietowanych przedsiębiorców: “Zarządzanie drukarkami to niezbyt efektywne wykorzystanie czasu i energii”. Z kolei inny respondent podkreśla: “Wszystko staje się coraz bardziej zautomatyzowane. Być może podobny trend można zastosować również w przypadku drukarek. Dobrze by było, gdyby urządzenia mogły samodzielnie zamawiać tusz i toner”.

Uczestnicy badania twierdzą, że potrzebują wielofunkcyjnej drukarki, która jest prosta w konfiguracji i łatwa w zarządzaniu, z automatycznymi przypomnieniami o poziomach tuszu czy tonera oraz możliwością bezproblemowego parowania z wieloma urządzeniami.

Najważniejsze cechy i zalety HP Instant Ink dla firm oraz nowych urządzeń LaserJet Pro z HP+ to:

 • Zwiększona produktywność
  • Subskrypcja Instant Ink zadba o to, aby nigdy nie zabrakło tonera, gdy będzie najbardziej potrzebny.
  • Urządzenie HP LaserJet Pro z subskrypcją Instant Ink wykrywa, kiedy kończy się toner
   i automatycznie dostarcza kolejne egzemplarze bezpośrednio we wskazane miejsca,
   w odpowiednim czasie i w ramach skonsolidowanego systemu rozliczeń.
  • Zbudowana z myślą o szybkości, seria HP LaserJet Pro 4000 zapewnia wysokiej jakości wydruki
   z prędkością 40 stron na minutę, natomiast seria HP LaserJet Pro 3000 – z prędkością 35 stron na minutę.
  • Integracja z HP Smart App i chmurą umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca, wysokonakładowe skanowanie i uproszczone przesyłanie dokumentów, co zapewnia większą produktywność, niezawodność oraz bezpieczeństwo druku biznesowego.
  • LaserJet Pro z HP+ posiada certyfikat ENERGY STAR® oraz wykorzystuje technologię HP Auto On/Off.

 

 • Bezproblemowe zarządzanie
  • Oszczędność czasu dzięki HP+ Smart Admin Dashboard zaprojektowanemu dla małych firm, umożliwiającemu zdalne konfigurowanie, monitorowanie użytkowania i kontrolowanie ustawień zabezpieczeń w wielu drukarkach HP znajdujących się w różnych lokalizacjach .
  • Konfiguracja oparta na chmurze, umożliwiająca zdalne i łatwe konfigurowanie oraz obsługę drukarek.
  • Zdalne zabezpieczenia z automatycznym monitorowaniem dla wielu drukarek i lokalizacji.
  • Bezproblemowe łączenie się z drukarkami z dowolnego urządzenia i sieci.
  • Dedykowane wsparcie techniczne z dwuletnią rozszerzoną gwarancją.

 

 • Zaawansowane bezpieczeństwo
  • Monitorowanie zabezpieczeń w trybie 24/7 od momentu wyjęcia urządzenia z pudełka z HP Wolf Pro Security – wbudowanej i wstępnie skonfigurowanej usłudze, obejmującej błyskawiczne alerty Smart Security dotyczące potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa.

 

 • Zrównoważony wpływ
  • W Europie wkłady atramentowe i tonerowe HP można poddać recyklingowi w ramach programu HP Planet Partners. Co istotne, HP prowadzi recykling w ramach obiegu zamkniętego, dążąc do ograniczenia ilości nowowyprodukowanego plastiku.
  • W Polsce można z łatwością poddać recyklingowi wkłady atramentowe i tonerowe dzięki opcji przesyłki zwrotnej oraz opakowaniu dołączanemu do każdego zamówienia Instant Ink.
  • LaserJet Pro z HP+ wspiera inicjatywę Forest First co oznacza, że za każdą stronę wydrukowaną
   w okresie eksploatacji drukarki, HP wesprze działania na rzecz odbudowy, ochrony
   i odpowiedzialnego zarządzania lasami, współpracując z partnerami z organizacji pozarządowych, takich jak World Wildlife Fund.
  • HP pomaga przedsiębiorstwom rozwijać inicjatywy w zakresie zrównoważonego rozwoju także poprzez certyfikację Natural Capital Partners CarbonNeutral.

 

HP Instant Ink dla firm oraz urządzenia LaserJet Pro serii 3000 i 4000 z HP+ będą dostępne w Polsce od listopada 2022 r.

 

LG TechSeminar 2022 – “W rozwiązaniach wideokonferencyjnych, oprócz kamer, ważne jest też urządzenie wyświetlające” – podkreślił Paweł Cebulski, Solutions Engineer z firmy Logitech. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Newsletter

Social media

Najpopularniejsze

Feardemic rozbudowuje portfolio gier, liczy na poszerzenie grona odbiorców.

Feardemic - spółka-córka Bloober Team i wydawca gier z gatunku horror - poszerza swoje portfolio wydawnicze, aby trafić do większej grupy odbiorców, poinformował CEO...

Warszawski Instytut Bankowości/Związek Banków Polskich: 86% Polaków czuje się bezpiecznie, korzystając...

Liderem w obszarze cyberbezpieczeństwa są banki (54%), wyprzedzając tym samym firmy technologiczne (31%) oraz wojsko i policję (30%), wynika z badania "Postawy Polaków wobec...

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, które ma zajmować się wyłącznie problemami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa, poinformował premier Mateusz Morawiecki. Planowane są zmiany ustawy o...

Biuro Informacji Kredytowej: Wartość pożyczek od firm pożyczkowych wzrosła o 119,9%...

Firmy pożyczkowe udzieliły w czerwcu finansowania na kwotę 661 mln zł (wzrost o 119,9% r/r), wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK). Średnia wartość...

Huawei podczas International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju ogłosił rozpoczęcie sprzedaży...

Huawei rusza ze sprzedażą na chińskim rynku pierwszego samochodu z technologią Huawei na pokładzie. Od środy 21 kwietnia, elektryczny samochód SERES SF5 będzie dostępny...

Najnowsze

Jeden z największych operatorów GSM w USA wybrał dostawcę technologii telekomunikacyjnej

AT&T podało, że przyszła sieć operatora będzie budowana z użyciem sprzętu firmy Ericsson. AT&T wybrało firmę Ericsson do zbudowania sieci telekomunikacyjnej wykorzystującej tak zwaną...

“Chcemy być sfocusowanym, efektywnym dystrybutorem, który będzie w stanie nieść odpowiednie...

Komsa, działający na polskim rynku dystrybutor IT, zorganizował w dniach 22-23 listopada wydarzenie „Future is now”. W postindustrialnych przestrzeniach starej cukrowni w Żninie debatowano...

CEO NVIDII twierdzi, że Japonia jest jednym z kluczowych rynków dla...

Dyrektor generalny firmy NVIDIA, Jensen Huang powiedział, że jego firma dołoży wszelkich starań, aby dostarczać procesory sztucznej inteligencji do Japonii w obliczu niezwykle dużego...

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o. i Beyond.pl uruchamiają strategiczną...

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o., Platynowy Partner SAP©, specjalizujący się we wdrożeniach i utrzymaniu systemów SAP oraz Managed Services oraz Beyond.pl, dostawca...

Eksperci Cisco Talos odkryli nową formę cyberataków – Przestępcy wykorzystują quizy...

Eksperci Cisco Talos, jednostki zajmującej się bezpieczeństwem globalnych sieci komputerowych, odkryli nową formę ataku przestępców internetowych. Wykorzystują oni popularny kreator formularzy online Google Forms...