Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

-743Dni -9Godzin -16Minut -31Sekund

 

 

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Niepowtarzalny zestaw – Serwer HPE z procesorem AMD EPYC™ idealne rozwiązanie do zautomatyzowanego backupowania.

Mariusz Laurisz
Mariusz Laurisz
Z branżą nowych technologii związany od ponad dwóch dekad. Od czterech lat Redaktor Naczelny oraz Wydawca magazynu IT Reseller Polska.

Powiązane

Hewlett Packard Enterprise dysponuje bogatą, zróżnicowaną ofertą serwerów z procesorami AMD. Znajdziemy w niej zarówno serwery jednoprocesorowe (np. DL 325), jak i dwuprocesorowe (np. DL385 czy DL365). Jednym z najbardziej interesujących i niezawodnych jest HPE ProLiant DL345, pozwalający pomieścić pokaźną ilość dysków, a zastosowanie procesorów AMD EPYC czyni go idealnym rozwiązaniem w roli systemu do zautomatyzowanego backupowania. Procesory AMD wykorzystywane są również w platformie HPE Apollo, obecnej w rozwiązaniach HPC oraz Big Data.

Stawiając na procesory AMD w serwerach HPE, otrzymujemy także dostęp do platformy HPE InfoSight, która w znaczący sposób ułatwia zarządzanie infrastrukturą, dzięki predykcyjnej automatyzacji wsparcia oraz wykorzystaniu sztucznej inteligencji i procesów uczenia maszynowego (ML). Procesory AMD EPYC™ to aktualnie najbardziej wydajne CPU, do wyboru w wersjach od 8 do 64 rdzeni. Bez względu na cenę oraz model procesora, każdy klient może cieszyć się pełnym pakietem jego funkcjonalności: 8 kanałami pamięci DDR4-3200, obsługą do 4TB RAM, 128 linii PCIe®4, wszystkimi komponentami związanymi z bezpieczeństwem.

Połączenie serwera HPE z procesorem 3 generacji AMD EPYC™ serii 7003 to wysoka wydajność, skalowalność, łatwość zarządzania i gwarancja bezpieczeństwa.

Najczęściej kupowanymi modelami są HPE ProLiant DL325 i HPE ProLiant DL385 Gen10 Plus, o ponadprzeciętnej wydajności, właśnie dzięki zastosowaniu najnowszej generacji procesorów AMD. Pierwsza z tych maszyn oferuje możliwości systemu wyposażonego w dwa procesory przy zachowaniu kosztów systemu jednoprocesorowego, na co pozwala wykorzystywana tutaj rodzina procesorów serii AMD EPYC™ 7000, oferująca do 64 rdzeni. Dzięki temu serwer może szybciej uruchamiać symulacje wielowątkowe i jednocześnie wykonywać większą liczbę zadań jednowątkowych.

 

Testy wydajnościowe pokazują też, że instancje z procesorami AMD EPYC™ zapewniają znacząco niższe koszty obliczeń. Warto podkreślić, że serwery HPE wyposażone w wysokowydajną technologię AMD EPYC™, przekonują także lepszym stosunkiem do ceny oraz Watt, co przekłada się na niższy całkowity koszt zakupu i użytkowania – tłumaczy Paweł Wójcik, HPE IHG BU Lead.

 

Ważnym elementem wspólnej propozycji technologicznej HPE i AMD jest bezpieczeństwo, realizowane zarówno na poziomie sprzętowym, jak i oprogramowania układowego. Serwery HPE posiadają zabezpieczenia znane jako silicon root of trust, odpowiadające na cybernetyczne zagrożenia już na poziomie samego procesora. Technologia ochrania serwer przed atakami typu malware, które mogłyby przeniknąć do oprogramowania układowego, co pozwala klientom zachować ciągłość jego pracy.

To rozwiązanie dodatkowo wspierane jest wbudowanymi zabezpieczeniami i szyfrowaniem procesorów AMD EPYC™. Pakiet funkcjonalności, zapewniających bezpieczeństwo danych przetwarzanych przez procesor, chroni warstwę zwaną data in use w taki sposób, aby z poziomu hypervisora sąsiednia maszyna wirtualna nie miała możliwości wglądu w dane przetwarzane przez inną maszynę wirtualną. Taki ochronny tandem daje bezwzględną  pewność, że firmowe dane będą bezpieczne, a sprzęt odporny na niepożądane działania czy ataki.

Najnowszymi wersjami serwerów HPE z procesorami AMD są te oparte o najnowszą wersję 3 generacji, z kodową nazwą Milan-X. Procesory Milan-X z technologią 3D V-CACHE™. Głównym wyróżnikiem tych procesorów jest trzykrotne zwiększenie dostępnej pamięć L3 Cash do pojemności 786MB per socket. Procesory te są zaprojekowane zgodnie z architekturą Zen 3 i w pełni kompatybilne z dotychczasowym gniazdami typu SP3.

Tak duża pojemność pamięci L3 Cache pozwala na niebywałe wyników wydajności w obliczeniach, większe nawet o 66%. Wybór serwerów HPE z AMD EPYC™ Milan-X na pokładzie jest najlepszym wyborem do zadań związanych z analizami strukturalnymi, mechaniką płynów, czy obliczeniami niezbędnymi w prognozowaniu.

Organizacje poszukujące wydajnych, bezproblemowych w zarządzaniu rozwiązań infrastrukturalnych powinny w swoich planach uwzględniać optymalne, doskonale przemyślane propozycje, jak te oferowane przez partnerstwo HPE i AMD. Doświadczenie i unikalne technologie, wnoszone przez każdą ze stron, są gwarantem dobrej inwestycji, która pomoże firmie usprawnić procesy, zoptymalizować działania biznesowe i funkcjonowanie infrastruktury.

 

 

Zyskaj, zamawiając serwery HPE z AMD!

Składając zamówienie na ten niezawodny zestaw, masz niepowtarzalną okazję zdobycia wspaniałych nagród!

To bardzo proste – do końca czerwca 2022 r. zamów u Autoryzowanego Dystrybutora HPE (AB S.A., ALSO POLSKA Sp. z o.o., Exclusive Networks Poland S.A.) serwer HPE ProLiant, HPE SimpliVity lub HPE Apollo z procesorem AMD EPYC™, zarejestruj się w programie i ciesz się z profitów!

Nagroda zależy od Ciebie – w zależności od tego, ile serwerów HPE zamówisz, możesz ją wybrać spośród bonusów z danej kategorii. Spiesz się, ich pula jest ograniczona!

 

Więcej na: www.hpego.pl/uwolnijmocwygrywania/

 

Warto dodać, że serwery HPE z procesorami AMD z oferty HPE FlexOffers są równocześnie objęte programem HPE Engage & Grow.

HPE FlexOffers to program sprzedażowy umożliwiający resellerom tworzenie elastycznych konfiguracji przy pomocy narzędzia iQuote, a jednocześnie uzyskanie ich najlepszej ceny. Według producenta, nigdy do tej pory konfigurowanie rozwiązań tej marki nie było tak proste i dostępne – bez wysiłku i konieczności negocjowania specjalnych cen.

HPE Engage & Grow to program skierowany do partnerów HPE, w którym handlowcy są nagradzani za zaangażowanie, edukację oraz sprzedaż produktów i usług HPE. Partnerzy zyskują za aktywność punkty, które są następnie przeliczane bezpośrednio na pieniądze i przelewane na indywidualną kartę kredytową. Sprzedaż serwerów HPE z procesorami AMD premiowana jest teraz zwiększeniem o 50% punktów naliczanych w programie HPE Engage & Grow. Za zamówienie wybranych modeli serwerów HPE opartych o procesory AMD Partner może otrzymać nagrodę w wysokości 200 euro za każdy serwer.  
Więcej tutaj: https://emea.engageandgrow.hpe.com/pl/pages/login.aspx

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Newsletter

Social media

Najpopularniejsze

Feardemic rozbudowuje portfolio gier, liczy na poszerzenie grona odbiorców.

Feardemic - spółka-córka Bloober Team i wydawca gier z gatunku horror - poszerza swoje portfolio wydawnicze, aby trafić do większej grupy odbiorców, poinformował CEO...

Warszawski Instytut Bankowości/Związek Banków Polskich: 86% Polaków czuje się bezpiecznie, korzystając...

Liderem w obszarze cyberbezpieczeństwa są banki (54%), wyprzedzając tym samym firmy technologiczne (31%) oraz wojsko i policję (30%), wynika z badania "Postawy Polaków wobec...

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Rząd planuje powołanie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, które ma zajmować się wyłącznie problemami dotyczącymi cyberbezpieczeństwa, poinformował premier Mateusz Morawiecki. Planowane są zmiany ustawy o...

Biuro Informacji Kredytowej: Wartość pożyczek od firm pożyczkowych wzrosła o 119,9%...

Firmy pożyczkowe udzieliły w czerwcu finansowania na kwotę 661 mln zł (wzrost o 119,9% r/r), wynika z danych Biura Informacji Kredytowej (BIK). Średnia wartość...

Huawei podczas International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju ogłosił rozpoczęcie sprzedaży...

Huawei rusza ze sprzedażą na chińskim rynku pierwszego samochodu z technologią Huawei na pokładzie. Od środy 21 kwietnia, elektryczny samochód SERES SF5 będzie dostępny...

Najnowsze

WhatsApp w końcu zablokował zrzuty ekranu z dokumentów View Once Media

WhatsApp w końcu wydało aktualizację, która wprowadza blokadę, na robienie zrzutów ekranu dokumentów View Once Media, po roku od wprowadzenia tej funkcji na telefonach...

Rosja nakłada kary na TikTok za “propagandę LGBT” i Twitch za...

Rosja ukarała grzywną firmę TikTok za nieusunięcie treści naruszających rosyjskie przepisy dotyczące "propagandy LGBT", a serwis streamingowy Twitch za udostępnienie wywiadu wideo z ukraińskim...

Amazon ma nowy pomysł na te trudne ekonomicznie czasy

Amazon uruchomił nowy kanał zakupowy o nazwie Amazon Access, który nadal dotyczy zakupów, ale w pewnym sensie ma pomóc osobom korzystającym z pomocy rządowej....

System operacyjny Linux otrzymuje najnowsze jądro 6.0, a wraz z nim...

Stabilna wersja Linuksa 6.0 została udostępniona użytkownikom, przynosząc wiele nowych funkcji, w tym wsparcie dla procesorów Intela 13 generacji Raptor Lake, jak i najnowszych...

Brytyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej chce uelastycznić łańcuch dostaw poprzez drukowanie 3D...

Brytyjskie Ministerstwo Obrony (MoD) dąży do stworzenia sieci dostawców zdolnych do drukowania 3D wojskowych części zamiennych na żądanie. W ramach "Projektu TAMPA" MoD dąży do...