Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

Zapraszamy już za:

-272Dni 00Godzin -11Minut -50Sekund

 

 

Strona w budowie, zapraszamy wkrótce...

OVHcloud rozbudowuje ofertę serwerów dedykowanych o dwie nowe serie, które zapewniają wysoką wydajność, przepustowość i dostępność których oczekują duże organizacje.

Mariusz Laurisz
Mariusz Laurisz
Z branżą nowych technologii związany od ponad dwóch dekad. Od czterech lat Redaktor Naczelny oraz Wydawca magazynu IT Reseller Polska.

Powiązane

OVHcloud rozbudowuje ofertę serwerów dedykowanych o dwie nowe serie, które zapewniają wysoką wydajność, przepustowość i dostępność. Wprowadzane serwery spełniają potrzeby organizacji działających w warunkach krytycznych obciążeń i wymagających gotowych do użycia platform – zoptymalizowanych pod kątem działania z rozwiązaniami wiodących producentów oprogramowania. Wprowadzane serie będą dostępne w centrach danych OVHcloud w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

 

Nowa gama adresuje potrzeby przede wszystkim dużych przedsiębiorstw, banków i instytucji finansowych, placówek ochrony zdrowia oraz sektora przemysłowego, a także uczelni i ośrodków badawczych. Dla tych organizacji kluczowe jest bezpieczeństwo tworzonych rozwiązań przy zachowaniu odpowiedniego stosunku ceny do wydajności, możliwość zarządzania ryzykiem, a także rozwój działalności w oparciu o elastyczną i szybką sieć oraz dostępność w wielu obszarach geograficznych.

 

Oferta OVHcloud spełnia konkretne potrzeby

Serwery Scale i High-Grade [ovhcloud.pl] zostały zoptymalizowane pod kątem złożonych i zasobochłonnych zadań. Są one szczególnie polecane do:

  • Zarządzania infrastrukturą hiperkonwergentną (HCI – Hyper-Converged Infrastructure), szczególnie w przypadku firm planujących konsolidację swoich centrów danych i klientów, którzy poszukują kompletnego rozwiązania łączącego w sobie funkcje obliczeniowe, pamięci masowej i sieciowe.
  • Software Defined Storage (SDS), który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rosnącą ilością danych: zarządzanie i ład danych, rosnące wymagania w zakresie pamięci masowej, przy jednoczesnej kontroli kosztów.
  • Wirtualizacji, konteneryzacji i orkiestracji w celu wdrażania projektów lub modernizacji aplikacji, przy jednoczesnej optymalizacji inwestycji w sprzęt i oprogramowanie.
  • Big Data i analizy, aby zoptymalizować koszty wynikające z obliczeń danych.
  • Archiwizacji i tworzeniu kopii zapasowych, ponieważ rozwiązania pamięci masowej muszą zaspokajać specyficzne potrzeby, takie jak sprawne zarządzanie przepływem informacji, zapobieganie awariom, zagwarantowanie optymalnej archiwizacji krytycznych danych oraz zgodność z obowiązującymi przepisami.
  • Infrastruktura pulpitów wirtualnych (VDI) do zarządzania na dużą skalę zdalnymi i zwirtualizowanymi środowiskami pracy.

 

Dwie innowacyjne serie spełniające najwyższe wymagania

Serie Scale i High-Grade spełniają założenia OVHcloud oferując najnowsze i najbardziej wydajne komponenty informatyczne; najlepszy stosunek ceny do wydajności z gwarancją przejrzystego i przewidywalnego cennika; technologię OVHcloud Link Aggregation (OLA), która agreguje interfejsy sieciowe każdego serwera celem zwiększenia jego dostępności, jednocześnie izolując go od sieci publicznej i ewentualnych zagrożeń; współczynnik SLA 99,99%; ochrona antyDDoS w cenie. Ponadto opłata za serwer obejmuje nieograniczony ruch sieciowy. Tworzenie bezpiecznych środowisk zapewnia sieć prywatna vRack, dzięki której możliwe jest łączenie różnych usług OVHcloud ulokowanych między różnymi centrami danych w różnych krajach lub kontynentach, celem stworzenia systemów geo-redundantnych i skalowalnych.

 

Wprowadzane serwery znakomicie uzupełniają dostępną ofertę Hosted Private Cloud. OVHcloud zostało wskazane w raporcie The Forrester Wave™ jako lider rynku Hosted Private Cloud (Raport Hosted Private Cloud Services in Europe, Q2, 2020), a nowa oferta umacnia pozycję firmy w tym segmencie. Ponadto nowe serie serwerów są zgodne z najbardziej wymagającymi normami bezpieczeństwa zgodnie z ISO/IEC 27001.

 

  • Scale to seria 6 serwerów z procesorami AMD EPYC™ i Intel® Xeon® Gold CPU. Linia ta jest przeznaczona dla przedsiębiorstw wymagających nieprzeciętnej wydajności. Zapewniając elastyczność i szybkość, serwery umożliwiają poprawę wydajności informatycznej, umożliwiając tym samym rozwój działalności. Oferuje ona gwarantowaną przepustowość do 25 Gb/s oraz współczynnik dostępności usług (SLA) na poziomie 99,99%, zapewniając najlepsze warunki do utrzymania infrastruktury klienta (w chmurze prywatnej lub hybrydowej).

 

  • High-Grade, składająca się z 10 serwerów z procesorami AMD EPYC™ i Intel® Xeon® Gold, jest przeznaczona dla organizacji o krytycznych potrzebach w zakresie dostępności i wydajności. Oferuje ona gwarantowaną przepustowość do 50 Gb/s i łączy w sobie moc obliczeniową, bardzo szybką pracę w sieci i znaczną pojemność pamięci masowej. Szczególnie dobrze sprawdzi się w zastosowaniach związanych z HCI, SDS i pamięciami masowymi i zostanie wzmocniona o rozwiązania przeznaczone do zadań związanych ze sztuczną inteligencją.

 

“Nowe serie serwerów OVHcloud są odpowiedzią na wyzwania stojące przed dużymi firmami i organizacjami o krytycznych potrzebach, oferując rozwiązania o wysokiej dostępności, zoptymalizowane pod kątem szerokiego zakresu zastosowań. Dzięki seriom Bare Metal Scale i High-Grade chcemy dostarczać gotowe, wydajne i wszechstronne usługi, które pozwolą firmom w spokoju skupić się na działalności i rozwoju.” – komentuje Sylvain Rouri, dyrektor ds. Sprzedaży w OVHcloud. „Niektóre serwery Scale i High-Grade będą również stanowiły techniczną podstawę kolejnych ofert pakietów Nutanix i Netapp, które wkrótce będą oferowane przez OVHcloud.”

 

Ericsson, Play i Oppo przeprowadzili pomyślne testy agregacji pasma 5G NR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Newsletter

Social media

Najpopularniejsze

Huawei podczas International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju ogłosił rozpoczęcie sprzedaży...

Huawei rusza ze sprzedażą na chińskim rynku pierwszego samochodu z technologią Huawei na pokładzie. Od środy 21 kwietnia, elektryczny samochód SERES SF5 będzie dostępny...

MSI, wiodący na świecie producent najwyższej klasy sprzętu gamingowego, w zaledwie...

Firma MSI, wiodący na świecie producent najwyższej klasy sprzętu gamingowego, ma przyjemność ogłosić, że w zaledwie trzy lata osiągnęła rekordowy wynik 3 milionów sprzedanych...

Ericsson: Transformacja cyfrowa 5G zasili polską gospodarkę nawet 17 mld euro.

W Polsce 90% populacji i 58% terytorium znajdzie się w zasięgu 5G w 2023 roku, według raportu Analysys Mason, zrealizowanego we współpracy z Ericsson...

Cisco ogłosiło nową strategię pomocy dla dostawców usług komunikacyjnych i firm...

Cisco ogłosiło nową strategię pomocy dla dostawców usług komunikacyjnych i firm działających w branży internetowej na całym świecie w sprawniejszym łączeniu, zabezpieczaniu i automatyzacji...

Google ogłosił start regionu Google Cloud Warszawa, to pierwsza infrastruktura obliczeniowa...

Dziś, 14 kwietnia, Google oficjalnie ogłosił start regionu Google Cloud Warszawa, to pierwsza infrastruktura obliczeniowa globalnego dostawcy chmury publicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, powstała w...

Najnowsze

Aktualizacje do systemu Windows 11 mogą być bezpłatne dla nawet użytkowników...

Użytkownicy systemów Windows 7 i 8 będą mogli po prostu bezpłatnie zaktualizować system do nowego Windows 11. Nowy system pojawi się jeszcze w tym...

OnePlus połączy się formalnie z Oppo. Obie firmy i tak były...

Dyrektor generalny OnePlus, Pete Lau, ogłosił „nową podróż” dla firmy, w tym plan „dalszej integracji naszej organizacji z Oppo”. Lau ogłosił to za pośrednictwem...

Aż o 56% wyższa wydajność od konkurencji na bazie ARM i...

Firmy AMD i Google Cloud ogłosiły wprowadzenie nowych instancji T2D, czyli nowej rodziny maszyn wirtualnych dla Google Compute Platform.   Są to rozwiązania napędzane wyłącznie...

WYWIAD: Emmanuel Fromont, prezes operacyjny w regionie EMEA w Acer mówi...

Przy okazji Acer GPC 2021 miałem okazję, chociaż wyłącznie online, porozmawiać z jednym z najważniejszych ludzi w tajwańskiej firmie. Moim rozmówcą był bowiem Emmanuel...

Nigdy nie ufaj, zawsze weryfikuj, czyli jak nie dać się hakerom...

  Badania Vmware 2021 Global Security Insights Report wskazują, że w ostatnich miesiącach liczba ataków cyberprzestępczych drastycznie wzrosła. Prawie 80% firm twierdzi, że głównym powodem takiej sytuacji...